معرفی”Photolab All Face”ساخت عکس با هوش مصنوعی

Photolab: AI Face

فوتو لب (Photolab: AI Face) هوش مصنوعی رایگان طراحی انواع عکس، سرویس “Photolab All Face” با هوش مصنوعی به عنوان یک ابزار تصویری آنلاین فعالیت می‌کند که از تکنولوژی هوش مصنوعی برای ایجاد تغییرات و ویرایش‌های خاص در تصاویر استفاده می‌کند. این به این معناست که الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی برای تحلیل و تغییر ویژگی‌های تصاویر به کار می‌روند.  احتمالاً این سرویس از قابلیت‌هایی مانند شناسایی چهره، اعمال فیلترها، افکت‌های هوش مصنوعی بر روی چهره، ویرایش تصاویر با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و موارد مشابه برخوردار است. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد ویژگی‌ها و عملکرد “Photolab All Face”، به وب‌سایت رسمی یا منابع معتبر مرتبط با این سرویس مراجعه کنید.

 

معرفی فتولب “Photolab All Face”

فتولب یک برنامه قدرتمند جدید محسوب می‌شود که با بهره‌گیری از هوش‌مصنوعی ساخته شده. این اپلیکیشن برای اندروید و iOS هر دو قابل اجرا می‌باشد. همچنین این اپلیکیشن برای کاربران عزیز ایرانی که معمولا قادر به پرداخت پول با حساب‌های بین المللی نیستند بسیار مناسب است چرا که نسخه رایگان آن که photolab نام دارد در دسترس بوده و به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند. تنها مشکلی که هست اجرا شدن تبلیغات چند ثانیه‌ای در بخش‌های مختلف برنامه است که با کمی صبر و شکیبایی شما حل می‌شود.

همچنین تعدادی از افکت‌ها و امکانات که کنار آنها (pro) نوشته شده برای شما که رایگان استفاده می‌کنید در دسترس نمی‌باشد. ولی اگر می‌خواهید تبلیغاتِ مزاحم جلوی چشمتان نباشد و به همه امکانات و افکت‌های اپلیکیشن دسترسی داشته باشید، می‌توانید دست در جیب کرده و نسخه photolab pro را که نیاز به مستر کارت دارد را خریداری کنید و لذت بیشتری ببرید.

 

 

لینک دانلود فتولب آندروید: “Photolab All Face”

https://play.google.com/store/apps/details?id=vsin.t16_funny_photo&referrer=photolabme

 

لینک دانلود فتولب IOS

https://apps.apple.com/us/app/photo-lab-editor-ai-face/id441457218

 

بعد از نصب نسخه مورد نظر به برنامه دسترسی‌های مورد نیاز را بدهید. ابتدا باید یک عکس از خود یا هر کسی که می‌خواهید سوژه قرار دهید بگیرید یا از گالری خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید برای اینکه عکس نهایی شما دقیق‌تر و با کیفیت‌تر باشد باید استایل عکسی که می‌گیرید شبیه به افکت یا قالب یا تمپلیتی باشد که انتخاب می‌کنید‌. به عنوان مثال اگر عکس پرتره از چهره است شما هم موبایل را نزدیک آورده و فقط نمای بسته‌ای از چهره خود بگیریم و برعکس اگر تمپلیت عکسی قدی است شما هم عکس قدی تحویلش بدهید. هر چه در این بخش بهتر عمل کنید و عکس با کیفیت‌تری بگیرید نتیجه فوق‌العاده‌تر خواهد شد.طرح‌های گرافیکی و افکت ها کاملا آماده هستند و کافیست عکس خود را وارد کرده و افکت مورد نظر را انتخاب کنید. بعد چند لحظه صبر کنید تا هوش‌مصنوعی توانایی خود را به تصویر بکشد، مطمئنم که تعجب می‌کنید!

 

فتولب

 

شما با استفاده از قابلیت‌های مختلف اپلیکیشن می‌توانید سن، رنگ پوست، جنسیت، رنگ مو و مدل موهای خود را تغییر بدهید تا یک عکس فان یا عجیب بسازید. چهره خود را در پیری پیش‌بینی کنید یا عکس دوران بچگی خود را از اپلیکیشن بخواهید و ببینید تا چه حد دقیق عمل می‌کند! چهره خود را به شکل شخصیت‌های کارتونی تبدیل کنید و به جهان انیمیشن‌ها پا بگذارید. یا با استفاده از افکت‌های جذاب طراحی شده و تغییر رنگ‌ها و انیمیشن‌های متنوع یک عکس حرفه برای پروفایل یا پست اینستاگرامی خود بسازید. این اپلیکیشن هیچ محدودیتی ندارد! با نصب این اپلیکیشن دیگر نیاز به پول دادن به طراح و عکاس حرفه‌ای نیست، همه چیز را به هوش مصنوعی بسپارید.

 

بعد از اینکه عکس را آماده کردید با زدن روی علامت t می‌توانید به عکس نوشته (text) اضافه کرده و فونت و رنگ آن را انتخاب کنید. اگر از نسخه رایگان استفاده می‌کنید لوگوی برنامه روی عکس می‌افتد ولی نگران نباشید. شما می‌توانید عکس را دانلود کنید، بعد آن قسمت از عکس را کراپ کرده و حذف کنید.

 

 

 

برچسب ها:
administrator
Home
Account
Cart
Search