رادیو وایرلس میکروتیک با برد بالا

خرید تجهیزات ارتباط نقطه به نقطه
  • 0 نظر
  • 3153 بازدید

برند های   MIKTROTIK و CISCO  جز مشهورتین سازنده تجهیزات شبکه‌ در جهان می باشند که در زمینه رادیو وایرلس با پهنای باند بالا نیز تجهیزات متنوعی ارائه می‌دهد. در زیر، پنج نمونه از تجهیزات رادیو وایرلس با پهنای باند بالا از برند MikroTik را معرفی می‌کنم و در مقالات بعدب حتما از رادیو وایرلس سیسکو هم مطلب خواهیم گذاشت.

 

رادیو وایرلس میکروتیک RB4011iGS+RM

این مسیریاب با پشتیبانی از پهنای باند بالا و از تکنولوژی Wi-Fi 6 (802.11ax) برای اتصالات بی‌سیم با سرعت بالا بهره‌بری می‌کند. این دستگاه دارای پورت‌های 10 گیگابیت اترنت است و مناسب برای شبکه‌های با ترافیک بالا و نیاز به عملکرد عالی می‌باشد.

میکروتیک RB4011iGS+RM: - رادیو وایرلس

 

رادیو وایرلس میکروتیک hAP ac² (RB952Ui-5ac2nD)

این محصول یک روتر وایرلس با پهنای باند بالا و سرعت وایرلس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز است. از تکنولوژی 802.11ac پشتیبانی می‌کند و دارای پنج پورت اترنت است که مناسب برای مصارف خانگی و کاربری کوچک تا متوسط ​​است.

رادیو وایرلس

 

رادیو وایرلس میکروتیک BaseBox 5 (RB912UAG-5HPnD-OUT)

این دستگاه بیرونی با پهنای باند بالا به وسیله آنتن میکروتیک قابل اتصال به فرکانس‌های 5 گیگاهرتز می‌باشد. طراحی مقاوم آن مناسب برای استفاده در محیط‌های خارجی و آب و هوای سخت می‌باشد.

میکروتیک BaseBox 5 (RB912UAG-5HPnD-OUT)

 

رادیو وایرلس میکروتیک Groove A-52HPn

Groove A-52HPn نیز یک محصول بیرونی با پهنای باند بالا است که مناسب برای اتصالات بی‌سیم در محیط‌های بیرونی است. این محصول از فرکانس‌های 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند و دارای قدرت انتقال بالا می‌باشد.

رادیو وایرلس

 

رادیو وایرلس میکروتیک cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)

این دستگاه مخصوص مصارف داخلی است و از تکنولوژی 802.11ac برای اتصال بی‌سیم با سرعت بالا استفاده می‌کند. با پنج پورت اترنت، می‌توانید اتصال دستگاه‌های متعدد را مدیریت کنید.

میکروتیک cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)

 

لطفاً توجه داشته باشید که تکنولوژی‌ها و محصولات ممکن است با پیشرفت تکنولوژی تغییر کرده باشند، بنابراین برای معرفی دقیق‌تر و به‌روزتر، پیشنهاد می‌شود به وب‌سایت رسمی MikroTik مراجعه کنید و مشخصات فنی از آخرین محصولات را بررسی کنید.

administrator
Home
Account
Cart
Search